כריתת עצים מחיר

חץ מונפש
תוכן עניינים

כל מי שבגינתו גדלים עצים יודע שכנראה יום אחד הוא יזדקק לכריתת העץ. לפעמים זה נשמע כמו משהו מסובך אך מה שצריך לעשות זה רק להזמין כורת עצים מקצועי שיבצע את הכריתה.

אין לכריתת עץ מחיר אחיד והוא עשוי להשתנות בין אנשי המקצוע ותלוי בעוד כל מיני גורמים ובאופי העבודה.

זקוקים לכריתת עץ ומתעניינים במחיר? הגעתם למקום הנכון! למידע המלא המשיכו לקרוא

כריתת וגיזום עצים מחיר – מה חשוב לדעת?

כריתת עצים היא פעולה בה מורידים חלק מהעץ.

הסיבות לכך יכולות להיות: צפיפות בין עצים רבים, עץ פגוע שעומד ליפול ומהווה סכנה לסביבה וצרכי בניה באזור.

הפעולה עצמה של הכריתה חייבת להתבצע תוך משנה זהירות ותשומת לב רבה ולכן יש למצוא בעל מקצוע המכיר היטב את התחום ושמחזיק בציוד מתקדם.

אז כמה עולה לכרות עץ? על כך ועוד בהמשך המאמר!

ריתת עצים מחיר ומה שיכול להשפיע עליו

  • מצב העץ – בירור על כריתת עצים מחיר יגלה לכם פער אשר נובע בין היתר מהמצב של העץ. מחיר כריתת עץ כנראה יעלה ככל שהוא מהווה סכנה גדולה יותר ושהמצב שלו מורכב.
  • משקל העץ – ייתכן שבמקרים מסוימים מחיר כריתת עץ בשטח פרטי יושפע מהמשקל של העץ כאשר ככל שהוא גבוה יותר כך הוא יהיה כבד והכורת יצטרך ציוד מיוחד כדי לטפל בו.
  • דחיפות – במקרה שהכורת עסוק אך יש להגיע במהירות לטפל בעת יכול להיות שעלות כריתת עץ בחצר פרטית תהיה גבוהה יותר. מקרים דחופים יהיו כאשר העץ מהווה סכנה אם יישאר כפי שהוא.
  • יכולת ההגעה לאזור – ככל שקשה יותר להגיע אל האזור בו נמצא העץ כך מחיר כריתת העץ יהיה גבוה יותר. במקרים מסובכים מאד יצטרך הכורת להגיע עם ציוד מורכב כמו גם ציוד סנפלינג ומכאן תיבנה הצעת המחיר.

גיזום וכריתת עצים מסוכנים – הסכנות שיכולות להיות בגינה שלכם

אתם אולי לא בטוחים בכך, אך ייתכן ואחד העצים בגינה שלכם מהווה סכנה לכם ולסביבה.

אם אחד או יותר מהעצים שלכם נפגע (כמו במקרה של סופה) או אם העץ חולה מהאזור הנמוך שלו וענפיו נוטים הצדה, יכול להיות שהוא ייפול ויפגע בכם ובסביבתכם.

במקרה של סכנה, בירור על כריתת עצים מחיר יהיה רלוונטי במעט כיוון שהתוצאה יכולה להיות אפילו הצלת חיים.

ראו גם: האם מותר לכרות עץ בגינה?

מה המחיר לכריתת עצים

גיזום עצים מחיר – עליכם לוודא כי כלול במחיר ביצוע פינוי של העץ

אחד הדברים שעליכם לברר כאשר אתם שואלים את הכורת על כריתת עצים מחיר הוא לא רק כמה עולה לכרות עץ אלא גם לגבי הפינוי של השאריות. אתם בוודאי לא רוצים להישאר בגינה עם עץ כרות גדול שאתם לא יכולים לפנות בעצמכם.

לכורת צריך להיות את הציוד המתאים ורכב גדול דיו כדי להשאיר אתכם עם גינה נקיה. כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, אל תשכחו לשאול אותו כבר בשיחת הטלפון על פינוי השאריות מהאזור שלכם והאם זה כלול במחיר.

עוד בנושא תוכלו למצוא בGizum4u.

גיזום עצים מחיר – השירות חשוב לא פחות מהמחיר!

בשיחת הטלפון עם כורת העצים אתם צריכים לשאול לא רק על מחיר הכריתה אלא גם איזה שירות תקבלו.

עליכם לוודא מתי הכורת יגיע אליכם, שהוא מגיע עם ציוד מתקדם שיאפשר לו לטפל בעץ שלכם (ובמיוחד אם הוא גבוה, סבוך או שמאתגר להגיע אליו) וכמו כן אתם יכולים לשאול אותו כמה הוא גובה על הגעה אליכם.

בחירה בכורת עצים שיעשה עבודה מקצועית היא אחד הדברים החשובים ביותר כאשר זקוקים לכריתת עץ, בדרך כלל בבחירת כורת עצים  – עלות כריתת עץ לא משחקת תפקיד אלא המקצועיות והניסיון.

לסיכום

אתר גיזום 4 יו מציע שירותי כריתת עצים במחיר משתלם ועוד מגוון שירותים בתחום הגינון! הדרך הטובה ביותר לקבל מחיר לכריתת עצים היא להתקשר אלינו 050-9995335 כבר עכשיו ותוכלו לשאול את בעלי המקצוע שלנו כל שאלה ללא כל התחייבות מצדכם! או השאירו פרטים באחד הטפסים באתר ואנשי המקצוע שלנו ישמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: גיזום וכריתת עצים בצפון.

5/5 - (5 votes)