כריתת עץ ברוש

כריתת עץ ברוש
חץ מונפש
תוכן עניינים

כריתת עץ ברוש

כריתת עץ ברוש – איך עושים את זה?

עצי ברוש הם חלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי, בין אם מדובר באזורים ציבוריים ואפילו גינות פרטיות, המבנה הייחודי של עץ הברוש וגובהו הופכים אותו לאלמנט עיצובי מרהיב עבור מי שמעוניין ליצור גינה מושלמת ומטופחת. לעתים, בשל סיבות שונות כריתת עץ ברוש תהיה הכרחית – עבור בנייה של מגרש או מבנה, או פשוט כי העץ מהווה סכנה לסביבה.

כדי לעשות זאת, יש ליצור קשר עם צוות מקצועי שייגש למשימה במקצועיות ובאמינות הנדרשת, תוך מתן הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת בהתאם למצב העץ וסביבתו. כאן, אנחנו נכנסים לתמונה.

מתי נבצע כריתת עץ ברוש

עצי הברוש מגיעים לגובה רב. העניין הוא שהיתרון הזה שהופך אותם למרהיבים במיוחד, עלול להפוך לחסרון לעתים; אם מדובר בעצים עתיקים או לא מטופחים, עלולים להימשך אליהם מזיקים שיפגעו בהם. כך, כריתת עץ ברוש עלולה להיות הפתרון היחיד בעיקר כשמצבו של העץ בלתי הפיך. העניין הוא שכשמדובר בעץ כה מסיבי כמו הברוש, יש לגשת לעבודה בזהירות;

  • תכנוןכריתת עצים – לא רק ברושים, היא ממש לא עניין של כוח אלא מחשבה ותכנון מוקפדים. יש להתחשב בממדיו של העץ ובסביבה שלו; האם הוא נמצא במרחב ציבורי או בשטח פרטי? לאיזה כיוון הכי כדאי לבצע את הכריתה מבלי לפגוע באף אחד? ברגע שמבינים את כל אלו, קל יותר לגשת למלאכת הכריתה. 
  • ניסיון – עיסוק בעצים לא דומה למקצועות אחרים. אין ספק שלמידה פורמלית היא חשובה, אבל כאן הניסיון הוא הקובע. ככל שאיש המקצוע נמצא בתחום יותר זמן סביר להניח שהוא מכיר הרבה יותר סוגים של עצים וכיצד לגשת אליהם, מהי האסטרטגיה המתאימה ביותר לסיטואציות שונות, וכיצד לבצע את העבודה בצורה חלקה ומקצועית.
  • זמינות – מומלץ שלא לדחות יותר מידי את הזמנת איש המקצוע ברגע שמזהים שיש בעיה עם עץ מסוים. כל דחייה עלולה להסתיים באסון, רק תארו לכם מה יקרה לרכב שלכם או לשכן שבמקרה יעבור מתחת לעץ הזקן, בדיוק ברגע שהחליט ליפול. חפשו כורת עצים שיגיע אליכם במהירות האפשרית, וכך תמנעו אסון. 

ומה לגבי הגיזום?

גיזום עצים בהרצליה למשל, יתבצע גם הוא על ידי אנשי מקצוע בלבד. ממש כמו כריתת עץ ברוש אין לזלזל בעבודת הגיזום, שכן היא חיונית ביותר לבריאותו של העץ. מטרת הגיזום היא לאפשר לעץ לצמוח באופן נכון ובריא יותר, ממש כפי שבני האדם נוהגים "להוריד קצוות" מידי פעם בכדי לחזק את השיער. 

כריתת עצי ברוש

לא משנה במה מדובר, הצוות המקצועי של Gizum4u ישמח לעמוד לשירותכם לכל דבר ועניין, עם הציוד המתקדם ביותר ואהבה אמיתית למקצוע. כל שעליכם לעשות זה רק להשאיר לנו פרטיכם כאן באתר, ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי. 

4.7/5 - (11 votes)