חוטב עצים

חוטב עצים מדריך
תוכן עניינים

חוטב עצים

מי לא מכיר את חוטבי העצים שכיכבו בסיפורי הילדות שסופרו לנו בילדותינו? בעבר, כאשר העולם היה הרבה יותר פרימיטיבי וגם הרבה יותר פשטני, היו אלו חוטבי העצים שסיפקו את המענה הבסיסי והחשוב כל כך של גזירי עצים. אם זה לצורך הסקה ואם זה לצורכי בישול.

ההגדרה של חוטב עצים היא לאיש מקצוע שתפקידו הוא חטיבה וכריתה של עצים. בהיסטוריה העתיקה היו חוטבי העצים יוצאים אלך היערות מצוידים בגרזנים כאשר בעזרתו הם חטבו את העצים.

עם השנים, נוספו כלים רבים לארגז הכלים שלנו כאשר גם חוטבי העצים נהנים מכלים מכאניים מתקדמים במיוחד אשר בעזרתם הם יכולים להגיע לביצוע מהיר של חטיבת העצים ולתוצאות יעילות פי כמה וכמה.

חוטב עצים

מיהו חוטב העצים?

חטיבת עצים זה ממש לא סיפור פשוט. מדובר במקצוע המחייב מיומנות גבוהה, מכשור מותאם ויותר מכל יש צורך ברישיון לביצוע המלאכה לצד ניסיון בביצוע עבודות מהסוג הזה בפועל.

כאשר אתם פונים אל חוטב עצים מקצועי שעומד בכל הדרישות, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים כי אכן תיהנו משירותי גיזום מקצועיים ויעילים במיוחד.

חטיבת עצים שנעשית על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים תוביל לתוצאות מהירות במיוחד.

מתי נזדקק לחוטב עצים?

כפי שכבר הזכרנו, כל המקצוע הזה של חטיבת עצים זה מקצוע עתיק מאוד והוא שימש לצורך מגוון גדול של מטרות. לא כולם יודעים אך גם היום יש ביקוש רב לחוטבי עצים דווקא בקרב בעלי בתים פרטיים, בקרב גופים ציבוריים ומוסדות שונים וכך גם בין בעלי עסקים רבים.

היום מוקבל לקרוא לחוטב העצים בשם – כורת עצים.

השירות נדרש לרוב לצורך שימוש בעצים לצרכי הסקה. יש מקרים רבים אשר בהם כריתת העץ נעשית בגלל שהעץ מסכן את הסביבה בשל גודלו או מצבו כי הוא מט ליפול, יש מקרים אשר בהם מדובר בעץ חולה כאשר חשוב שהפעולה תתבצע בצורה מיומנת, נקייה ומהירה על מנת למנוע נזקים מיותרים לעץ ולסביבה.

חוטב עצים

איך לבחור חוטב עצים מקצועי?

כאשר אתם זקוקים לשירות של כריתת עצים, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתלבטים ומתחבטים רבות במה לבחור וכיצד להתחיל.

אז דבר ראשון חשוב לבחור באיש מקצוע שהוא בעל ניסיון עשיר בתחום הספציפי הזה של כרית עצים. ככל שיהיה זה איש מקצוע שצבר ידע, ניסיון וגם מיומנות, הרי שאפשר יהיה לקוות כי אכן התוצאות תהיינה מושלמות.

לא משנה אם מדובר בכריתה של עץ אחד בודד לבין כריתה של קבוצה גדולה של עצים. תמיד חשוב לבור באיש מקצוע שיש לו גם את הידע, גם את המיומנות וגם את המכשור המתאים המיועד לצורך כך.

יש מקרים אשר בהם חוטב העצים ישעה שימוש בכלים המכאניים המתקדמים לעומת מקרים שאשר בהם ייעשה שימוש דווקא בכלים העתיקם שאפיינו יותר את שנות העבר.

כריתת עצים עשויה להיות פעולה קלה שתיעשה בצורה מהירה אך היא גם יכולה להיות מסורבלת מאוד ומורכבת במיוחד.

ככל שתבחרו איש מקצוע מומחה שיבצע עבורכם את המלאכה, תוכלו להבטיח כי אכן התוצאות תהיינה בטוחות, איכותיות ויעילות.

חוטב עצים מקצועי מומלץ

חוטב עצים כאמור נדרש למגוון כישורים. אתם לא יכולים לזלזל באחד מהם היות וכל פרט שמרכיב את המקצוע ואת הביצוע המקצועיים הינם חשובים ביותר.

מסיבה זו חשוב כל כך לחקור היטב את השוק ולבדוק היטב מה ומי מציעים את שירותיהם בתחום. זה מעשה מה שיתרום בסופו של דבר לבחירה הכי חכמה והכי טובה של חוטב עצים שימלא את המצופה ממנו בצורה הכי טובה.

כך יש לשים דגש על המיומנות של חוטב העצים, על הניסיון הוא צבר בתחום הזה וכמובן על האפשרויות שנמצאות בידו כמו מכשור מתקדם וכל מה שיוביל לביצוע מהיר, מושלם ובטוח של העבודה.

חוטב עצים

האם כל אחד יכול להיות חוטב עצים?

רבים הם האנשים ששואלים את עצמם, אולי הם גם כן יכולים לעסוק במקצוע הזו של חטיבת עצים. אז כאן חשוב להבין כי המקצוע הזה של חטיבת עצים זהו לא מקצוע קלאסי ולא מדובר כאן בתפקיד של מה בכך.

כדי להצליח במלאכה חשוב שלחוטב העצים יהיו הכישרונות הבסיסיים לביצוע העבודה, חשוב שהוא יהיה פתוח ללמוד על השיטות החדשות וכמובן שהוא יהיה בקי בכל החוקים ובכל המרכיבים שקובעים מה ומתי מותר לכרות עצים.

זאת על מנת שהוא לא יסתבך עם החוק.

אילו שירותים מספק חוטב עצים?

כריתת עצים זוהי לא רק פעולה של כריתת עצים באופן מלא. לעיתים יש צורך בביצוע כריתת העץ בגלל שהענפים שלו רחבים ומסכנים את הסביבה לעומת זאת לעיתים מדובר יהיה רק בחטיבת כמות מוגבלת של עצים כדי להסיק את האח או לצרכים אחרים בהם עושים שימוש בגזירי עץ.

יש מצבים אשר בהם אנשים נדרשים לכרות עצים כדי לבנות בניין מגורים במקום או כדי לעשות שימוש עסקי כלשהו בעץ.

חוטב עצים

חוטב עצים מחיר – כמה עולה להזמין חוטב עצים?

המחיר לכריתת עצים עומד על טווח רחב של מחירים כאשר הדבר תלוי בסוג העץ, בגובה העץ, במטרה אשר לשמה מתבקש השירות ובגישה אל העץ לצורך ביצוע העבודה. אם נרצה להתייחס למחיר, הרי שחשוב יהיה להגדיר את כל הפרמטרים לקראת ביצוע העבודה על מנת לגבש הצעת מחיר רלוונטית.

אם מודבר בכריתה של עץ נמוך ופשוט הרי שהמחיר עשוי להגיע לכמה מאות ₪ וברוב המקרים לא יהיה זה יותר מ – 500 ₪. במקרים אשר בהם כריתת העץ נדרשת בעץ גבוה ורחב, הרי שהעלות עשויה להגיע לעלות של 10,000 ₪.

בחירה באיש מקצוע מומחה תוביל לתוצאות הטובות ביותר.

אנחנו בגיזום פור יו מציעים את כל השירותים אשר מציע חוטב עצים ועוד מגוון שירותים בתחום הגינון! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

5/5 - (7 votes)