גיזום שיחים מחיר

גיזום שיחים מחיר
תוכן עניינים

גיזום שיחים מחיר

גיזום שיחים מחיר

כשמחפשים גיזום שיחים מחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר

מי מאיתנו לא אוהב שיחים מסודרים ומטופחים, שהופכים את הגינה למרשימה במיוחד? הם יוצרים מסגרת, רקע ואופי לגינה ומגיעים במגוון רחב של אפשרויות. כמו כל אלמנט אחר בגינה גם הם זקוקים לטיפוח מידי פעם, ובדיוק מסיבה זו כשמעוניינים בביצוע גיזום שיחים מחיר ממש לא צריך להיות הפרמטר שיקבע האם תוותרו על בעל המקצוע שהעלה החיפוש שלכם, או לא. 

העניין הוא שגוזם שיחים לא מקצועי, עלול לא רק להשאיר את הגינה שלכם מבולגנת ומסורבלת יותר, אלא גם לפגוע בשיחים ולהרוס אותם. מסיבה זו, יש לבחור באיש מקצוע שמכיר את כל שיטות הגיזום הקיימות וכיצד להתאים כל אחת מהן למקרה שהגיע לידיו. 

גיזום שיחים מחיר בהתאם לשיטה 

כאמור, ישנן 4 שיטות עיקריות לגיזום שיחים. גוזם השיחים יידע להתאים את השיטה למצב השיחים שלפניו, ובאותה נשימה אנו שוב מזכירים כי כאשר מדובר על גיזום שיחים מחיר הוא לא הפרמטר החשוב, בדיוק מסיבה זו. אדם לא מקצועי עלול לגבות מחיר גבוה לשיטה שאינה מתאימה, אפילו במצבים בהם אולי כלל אין צורך. להלן ארבעת השיטות המדוברות:

  • דילול הענפים – מטרתה של שיטה זו היא להסיר את הענפים היבשים מבסיסם, בכדי לדלל את צפיפות הענפים בשיח. צעד זה נעשה בכדי להחדיר אור לחלקי הפנים של השיח שנחשפים פחות לאוויר והשמש, וכך לעזור לו להצמיח עוד פרחים ופירות, ולספוג יותר אנרגיה. שיטה זו תשמש אותנו גם במקרים בהם יש להגיע למזיקים המתגוררים בחלקו הפנימי של השיח.
  • קיצור הענפים גיזום גדר חיה ומעוצבת היא לא רק אלמנט עיצובי מהמם, היא גם יעילה עבור צמיחת השיח. כשמקפידים על גיזום וקיצור הענפים מידי תקופה, מעודדים את השיח להצמיח ענפים צעירים שימלאו אותו וירחיבו אותו. 
  • חידוש השיח – דרך נוספת "לעורר" את השיח ולדרבן אותו לצמוח ולגדול, היא לגזום את הענפים הקרובים יותר לקרקע וכך לחשוף את בסיסו. בדרך זו מתקבל שיח חדש וצעיר, חזק ורענן שצומח אפילו מהר יותר. שיטה זו מקובלת במיוחד כשעוסקים בגיזום של שיחים מבוגרים שהחלו מאבדים את רעננותם וצבעם. 
  • שינוי כיוון הצמיחה – ממש כמו שעצים גדולים נוטים לפעמים לצמוח בצורה לא שווה ולנטות הצידה לרמה מסוכנת, כך לעתים נרצה מסיבות שונות לשנות את כיוון הצמיחה של שיחים מסוימים. על מנת לעשות זאת יש לגזום ענפים צדדיים (גם כדי ליצור צורה, אגב) וכך ההשפעות נשארות לאורך זמן רב יותר.

טיפוח גינה מצריך התמדה לאורך זמן

כשאתם מחליטים להפוך את הגינה שלכם למטופחת, ירוקה ומעוצבת אתם בעצם מתחייבים לטווח הארוך. מסיבה זו, עליכם למצוא שירות גיזום שיחים מחיר משתלם עבורכם, כך שלא תמצאו את עצמכם בעתיד הלא רחוק מתלבטים לגבי כדאיות הנושא ומתחרטים. בין אם מדובר בגיזום שיחים או גיזום עצים המשימה תהיה חייבת להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע שצבר וותק וניסיון, מכיר מקרוב כמה שיותר סוגי עצים ושיחים וכיצד לגשת אליהם. 

גיזום עצים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד ויצירת קשר עם אחד ממומחי השיחים והעצים שלנו, השאירו לנו את הפרטים שלכם. בקרוב מאוד נחזור אליכם ונשמח לשמוע מכם את כל הצרכים והדרישות שלכם לגבי הגינה החדשה (או הישנה), ונספר לכם איך אנחנו יכולים לעזור לכם לשמוע עליה טוב יותר. 

ראו גם: גיזום ורדים.

5/5 - (8 votes)