גיזום עצים עם מנוף

חץ מונפש
תוכן עניינים

כל עץ זקוק לגיזום כדי לצמוח טוב יותר, להוציא פירות מתוקים יותר וגם כדי שהוא לא יסכן את הסביבה. גיזום עצים עם מנוף חייב להיעשות בצורה מקצועית ונכונה על מנת שלא ייגרמו נזקים לעצים מה שעלול להרוס את הצמיחה, לפגוע בפירות ואפילו לקצר את ימיו של העץ.
יש עצים רבים אותם אי אפשר לגזום בלי מנוף המאפשר הגעה אל כל חלקי העץ. בדיוק לשם כך יש את השירות של גיזום עצים עם מנוף.

גיזום עצים עם מנוף – איך לבחור נכון?

כאשר אתם באים לבחור שירות של גיזום עצים מקצועי עם מנוף, חשוב שתשימו לב שאתם פונים אל חברה מקצועית מוכרת שמסוגלת לתת לכם את המענה הנכון. אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה צריכים להיות מיומנים הן בטיפול נכון בעצים ובכל עבודות הגננות והן בביצוע עבודות בגובה בעזרת מנוף.
רק אם תשימו לב לשני הנתונים הללו תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי אכן המלאכה תיעשה בצורה הכי מקצועית והכי טובה.

מתי כדאי להשתמש במנוף לצורך גיזום עצים?

יש אנשים שרוצים לחסוך בעלויות ומנסים לגזום את העצים בגינה בכוחות עצמם. אז כל עוד יש להם את הידע הנדרש ואת הכלים המתאימים, אין כל מניעה לבצע את הגיזום באופן עצמאי. אם העצים בגינה גבוהים מאוד, אי אפשר לגזום עצים בלי אמצעים מתאימים, במיוחד כאשר מדובר בעצים גבוהים מאוד וכאלה שצריך עבורם ציוד מיוחד לצורך עבודה בגובה.

שירותים נוספים:
כריתת עצים | העתקת עצים צעירים

למה צריך לגזום עצים?

עץ שאינו מקבל את הטיפול ואת התחזוקה הנכונים, הוא עץ שיצמח לכיוונים לא מוגדרים, הוא לא יתפתח כראוי והוא גם עלול לסכן את הסביבה. עץ שגדל על פי תנאי הסביבה בגינה או ברחוב, גדל על פי התנאים שיש לו בחוץ. על כן יש ענפים שגדלים בצורה של זווית חדה או כאלה שצומחים מהר מידי בגלל עודף מים.

אם קורה וענף של עץ כזה קורס בגלל שהוא ממוקם במקום לא בטוח, הרי שעלול להיווצר פצע בעץ שיהפוך פתח לריקבון ולמזיקים, מה שעשוי לגרום למותו של העץ. הגיזום מאזן את הצמיחה של העץ ואף מונע ממנו לקרוס בעתיד.

מה המחיר של גיזום עצים עם מנוף

גיזום עצים הנעשה עם מנוף, עולה כמובן יותר מגיזום עצים הנעשה ללא מנוף. מחיר גיזום עצים עם מנוף נקבע בהתאם לגובה העצים, הציוד אשר בו יש לעשות שימוש וכן הצוות שנדרש לצורך כך.
חשוב לדעת שלא תמיד כדאי ללכת דווקא על מנוף. העבודה עם מנוף עשויה להיות לעיתים פחות עדינה מעבודה באופן אחר. על כן, בכל מקרה אשר בו יש גישה בצורה שונה אל העץ, עדיף לבצע את העבודה באופן האחר.

כך שבמקרים אשר בהם מדובר בעץ שהוא עד חמישה מטרים, עדיף להיעזר בסולם מאובטח בעזרתו לבצע את העבודה. גם בעצים גבוהים יותר אפשר להסתפק בציוד סנפלינג ובעזרתו לבצע את העבודה באופן הרבה יותר מדויק מאשר באמצעות המנוף. כך אפשר לשלוט בצורה הרבה יותר טובה על העבודה כולה ועל הגיזום שייעשה בלי להותיר נזקים הן לעץ והן לסביבתו.

נעזרים במומחים

למרות שיש אולי שיטות טובות ואפילו יעילות עוד יותר מהשיטות של המנוף, עדיין, לא פעם יהיה צורך דווקא במנוף כי זה מה שיועיל לביצוע נכון ויעיל של הגיזום.

בעזרת מנוף ניתן לגזום בקלות רבה עצים גבוהים כמו עצי דקל, עצי אורן, עצי אקליפטוס וכל עץ גבוה אחר אשר אליו אין כל גישה באופן אחר. צוות המומחים של גיזום עצים פור יו זמין עבורכם לכל שאלה, מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ חינם ולקבלת הצעת מחיר משתלמת!

5/5 - (6 votes)