גיזום עצים ברמת גן

תוכן עניינים

גיזום עצים ברמת גן

גיזום וכריתת עצים ברמת גן – כדאי לדעת

גיזום עצים ברמת גן

אם יש לכם גינה ברמת גן, סביבתה או שבאחריותכם הגינה המשותפת של הבניין, זה הזמן ללמוד מעט על גיזום וכריתת עצים ברמת גן וסביבתה. אם זו הפעם הראשונה שאתם מתעסקים בנושא, ובכן, אנחנו שמחים להיות אלו שילמדו אתכם דבר או שניים על אחת הפעולות החשובות ביותר לבריאותו של העץ ולשמירה על סביבתו, ועל בטחון העוברים והשבים. אז בואו גם אתם ללמוד איך להוציא את הטוב ביותר מהעץ שלכם על ידי טיפול נכון, תשומת לב והשקעה. 

כריתת עצים ברמת גן

כריתת עצים ברמת גן כמו בכל מקום בישראל, חייבת להתבצע בהתאם לחוק ואם מדובר בעץ בוגר יהיה צורך באישור לבצע את הפעולה. זאת מהסיבה שעל פי החוק בישראל כל עץ בוגר שקוטר גזעו בגובה 1.3 מטר מעל 20 ס"מ מהקרקע, הוא עץ מוגן לכל דבר. המשמעות היא שברגע שהמטרה היא לכרות עץ העומד בנתונים הנ"ל, יש לפנות לפקיד היערות בעיר על מנת לקבל אישור לבצע את הכריתה. לא זאת ועוד, אלא שיש גם להתחייב לכך שהעץ הכרות יישתל מחדש במקום אחר, כמובן אם הוא נמצא במצב המתאים לכך. עצים יבשים, זקנים מידי וחולים מידי לרוב ייחשבו כפסולת.
מטרת הכריתה תהיה קשורה לרוב לצרכי בנייה, בטיחות לסביבה (עץ מט ליפול הוא אחד האלמנטים המסוכנים ביותר ברחוב), ועוד.

גיזום עצים ברמת גן

ומה לגבי נושא הגיזום? ובכן, גיזום עצים ברמת גן יהפוך את הגינה לאסתטית ובריאה. הוא ירחיק ענפים חולים, ימנע ממזיקים לפגוע בה ויסייע לעצים והשיחים לגדול בצורה המיטבית. איך זה עובד? קצת כמו השיער שלנו. בדיוק כמו שממליצים לבני אדם 'להוריד קצוות' מידי פעם כדי לסייע לשיער לצמוח באופן בריא יותר, אותו הדבר נכון גם לגבי העצים. הסרת ענפים יבשים, תאפשר לעץ להשקיע את האנרגיה שלו באופן שווה בכל חלקיו הבריאים, להניב פירות מתוקים יותר וללבלב באופן מרשים יותר. הדרך לעצים בריאים ומאושרים, מתחילה בהפקדה על גיזום מידי תקופה. 

נשמח לעמוד לרשותכם

אנו, בגיזום פור יו, דוגלים במקצועיות רבה ובשרותיות.  כאשר לקוח פונה אלינו, אנו מתחילים בשיחה לשם קבלת פרטים נוספים. לאחר מכן או מגיעים עד אליכם בכדי לבחון את השטח ולהבין מהי הדרך הטובה והמתאימה ביותר לגשת לעץ או העצים המדוברים, ולאחר מכן אנו ניגשים לעבודה הנעשית על ידי שימוש בציוד המתקדם והטוב ביותר בתחום.

לקריאה לגוזם מקצועי ברמת גן, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו 050-9995335
או להשאיר עכשיו את פרטיכם באתר ותוך זמן קצר יחזור אליכם אחד מאנשי המקצוע המומחים שלנו!

5/5 - (6 votes)