גיזום עצים במודיעין

תוכן עניינים

גיזום עצים במודיעין

גיזום וכריתת עצים במודיעין – לבד או עם בעל מקצוע

גיזום עצים במודיעין

עבודת גיזום עצים במודיעין וכריתה צריכה להתבצע במקצועיות ויש כמה סיבות לא לעשות אותה לבד. במאמר זה, נבין בדיוק מדוע עבודות שונות הקשורות בעצים אינן יכולות להתבצע באופן עצמאי, ומדוע ישנה חובה ליצור קשר עם איש מקצוע שיגיע על מנת להעניק לכם (ובעיקר לעץ), את השירות. כך, אם ברשותכם גינה מטופחת או שאתם אמונים על גינה ציבורית המאופיינת בשדרת עצים יפהפייה, זה בדיוק הזמן ללמוד כל מה שצריך לדעת על גיזום וכריתה של עצים, במה זה כרוך ובעיקר מה לא כדאי לעשות. 

גיזום עצים במודיעין – החסרונות של עבודה עצמאית

היתרון היחיד של גיזום עצים במודיעין ללא בעל מקצוע הוא העלות המידית שיש לשלם לאותו בעל מקצוע. עם זאת, ישנם חסרונות רבים לכך ובהם:

  • חיתוך לא מקצועי יכול לפגוע בעץ ולגרום למחלות.
  • גיזום לא נכון ימנע חשיפה של כל חלקי העץ לאור השמש החשוב כל כך לצמיחתו ובריאותו. 
  • חוסר תכנון והכרות עם העצים יכול להוביל לתוצאה שאינה אסתטית.
  • הלכלוך בגיזום העצמי יכול להיות גדול יותר וכך גם עבודת הפינוי.

כשאיש המקצוע ניגש לעבודה, הוא קודם כל בוחן את העץ מכל הכיוונים, בניסיון לבנות את אסטרטגיית הגיזום המתאימה ביותר לסיטואציה; מהי הזווית הטובה ביותר, אילו ענפים יש לגזום ואילו לא, כיצד הכי כדאי לעצב את העץ בהתאם לסביבה? לאחר שיהיה בידיו כל המידע הנ"ל, יוכל לבחור את הציוד המתאים ולגשת למשימה.

כריתת עצים במודיעין – אין לקחת סיכונים

בכל הנוגע לעבודת כריתת עצים במודיעין ובסביבתה, יש להסתכל על העץ כדי להבין שכריתה לא מקצועית עלולה לא רק לפגוע בו אלא גם במי שנמצא מסביב לו ולכן חשוב לקרוא לכורת מקצועי, שיבצע את כל ההכנות הנדרשות לקראת הכריתה ויבצע אותה מבלי לפגוע חלילה בעוברי אורח, באלמנטים שונים כגון מכוניות, וכמובן תוך כדי הגנה על העץ עצמו שלא ייפגע תוך כדי תהליך. יש לזכור שכריתת עצים בישראל אינה מתאפשרת על פי חוק, אלא אם כן מתקבל אישור רשמי לאחר התחייבות להעתקתו של העץ לנקודה אחרת, כך שאם מדובר בעץ בריא הכשיר להעתקה יש לשמור עליו מכל משמר. 

הזמנת בעל מקצוע בקלות

יש לכם גינה שאתם מרגישים שהגיע הזמן לטפח ולשדרג? תחת אחריותכם עצים בשטח ציבורי? אנחנו רוצים לעזור לכם לשמור עליהם טוב יותר! כל שעליכם לעשות זה רק להשאיר לנו פרטים ליצירת קשר כאן באתר, ובקרוב מאוד נחזור אליכם ונשמע מכם בדיוק במה מדובר. 

5/5 - (4 votes)