גיזום עצים בלוד

תוכן עניינים

גיזום עצים בלוד

כריתת עצים בלוד וגיזום עם מומחה בתחום

כמה פעמים בחייכם אמא שלכם שלחה אתכם לספר מכיוון שקצוות השיער שלכם מפוצלים, וגורמים לשיער כולו להיראות מבולגן? ובכן, בדיוק כמו שאתם גררתם את עצמכם לספר פעם בכמה חודשים, כך יש לדאוג לעצים לגיזום מידי תקופה. כפי שאיש מקצוע (ולא פחות) הוא האדם היחיד שהסכמתם שיתקרב לשיער שלכם, כך עליכם לנהוג עם העצים בגינה הפרטית שלכם, או בגינות ציבוריות אם במקרה אתם אחראיים עליהן. צמיחת העצים דומה מאוד לצמיחת השיער האנושי; כשנפטרים מהענפים הישנים והיבשים, מתפנה מקום לעץ להמשיך ולהצמיח ענפים חדשים ובריאים יותר.

גיזום עצים בלודכאמור, גיזום עצים בלוד וכריתה בעת הצורך יתבצעו רק עם בעל מקצוע המומחה בתחום, מכיוון שהגוזמים והכורתים המקצועיים יביאו איתם את היכולות הבאות:

גיזום עצים בלוד – הבנת הגינה שלכם וצרכי העצים

בעל המקצוע צריך להכיר את הסוגים השונים של העצים בגינתכם ולבצע את הגיזום בזמן ובהתאם לסיטואציה. לדוגמא, יש לגזום עצים המהווים סכנה ממשית עבור עוברי אורח ובכלל, בשל סכנת קריסה או שבירה בשל רוחות עזות. ישנם עצים כדוגמת הברוש, האגס קלרי, הארוקריה ועוד, הצומחים לגובה ולא לרוחב – אלו העצים היחידים אותם אין כל צורך לגזום, לפחות לא כל עוד הם בריאים וצעירים. לעומת זאת, עצים הצומחים לרוחב (כדוגמת אלון), פורשים לכל כיוון את ענפיהם שעלולים לגרום לעץ כולו לנטות הצידה, להישבר וליפול. 

 

כריתת עצים בלוד בזמן הנכון

כריתת עצים בלוד וגיזום בכלל, יהיה חייב להתבצע בהתאם לזן העץ והצרכים האופייניים לו. קחו לדוגמא את העצים הנשירים, אלו שלרוב גורמים לשלכת ונשארים עירומים בחורף. ההמלצה היא לבצע את פעולת הגיזום או הכריתה רק כאשר הם עירומים לחלוטין, זאת בכדי להפוך את העבודה לנקייה ופשוטה יותר ללא לכלוך שעלול להיגרם כתוצאה מעלים שנשרו לכל כיוון. מצד שני, ישנם עצים נשירים הנחשבים כרגישים לקור ועל מנת שלא לפגוע בהם, יש לגזום אותם דווקא באביב, כשהם מתחילים לחזור לעצמם. איש מקצוע בעל וותק וניסיון יכיר היטב את כל סוגי העצים ומתי רצוי לגזום או לכרות אותם, הוא יוכל לייעץ לכם ולתאם את המועד הנכון ביותר עבור המשימה.

אחריות וביטוח בעת ביצוע העבודה

כריתת עצים בלוד וגיזום עצים הן עבודות שיהיו חייבות להתבצע עם אחריות ותחת ביטוח. לרוב, אנשי המקצוע יחזיקו ברשיונות לעבודה בגובה ולשימוש בציוד מקצועי שאך ורק אדם בעל וותק וניסיון של שנים, יוכל לעשות בו שימוש.  למזלכם, הגעתם למקום הנכון! אנחנו נשמח לקחת לידינו את הצמחייה והעצים שלכם, ולהעניק להם את הטיפול הטוב ביותר. למציאת גוזם מקצועי כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטיכם באתר ומומחה יחזור אליכם בהקדם.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: גיזום עצים גבוהים.

4.6/5 - (8 votes)