גיזום עצים בחולון

תוכן עניינים

גיזום עצים בחולון

גיזום וכריתת עצים בחולון בגובה

גיזום עצים בחולון

עבודות גובה יכולות להיות מגוונות מאד ורמת הסיכון שלהן גבוהה. מסיבה זו, ברור שאלו העוסקים במלאכה יהיו חייבים לעבור שורה ארוכה של קורסים והשתלמויות על מנת שיהיו מוכנים במאת האחוזים לעבודה בשטח. בין ניקוי חלונות ועבודות בנייה, ניתן למצוא גם אנשי מקצוע שהחליטו לפנות לכיוון אחר – גיזום עצים בגובה. 

מלבד התעודה המעידה על ההכשרה המקצועית שקיבלו, גוזמי העצים מכירים מקרוב עצים רבים ויודעים כיצד להעניק להם את הטיפול הטוב ביותר מבלי לפגוע בהם, וכמובן מבלי לפגוע בסביבה. הדבר האחרון שאתם ואנשי המקצוע שתבחרו בהם מעוניינים בו, הוא שמישהו חלילה ייפגע בשל ביצוע העבודות. מסיבה זו, יש להקפיד לבחון היטב את גוזמי העצים שהעלה החיפוש, לפני שייצאו לשטח.

גיזום עצים בחולון – הסיכון של עבודה בגובה

עבודה בגובה יכולה לסכן הן את מבצע העבודה והן את הסביבה. לכן, עבודות גיזום או כריתת עצים בחולון יתבצעו רק על ידי מי שעבר הכשרה לביצוע הפעולה. גיזום עצים בגובה מטרתו להסיר ענפים יבשים שעומדים לנשור, למנוע קינון של בעלי חיים מזיקים ומעל לכל, לסייע לעץ לצמוח בריא יותר ובצורה חזקה ואיתנה יותר. קצת כמו שבני האדם נוהגים להגיע לביקור אצל הספר מידי תקופה בכדי לגזור קצוות ולסייע לבריאות השיער, כך עובד גיזום עצים בחולון ובכלל. 

כריתת עצים בחולון – כיצד מתבצעת העבודה?

ישנן שתי שיטות עיקריות של כריתת עצים בחולון או גיזום בגובה:

  • גיזום בעזרת מנוף – מכירים את מנופי הסל שכל כך הרבה פעמים רציתם לשבת בהם ולצפות לכמה דקות בעולם מלמעלה? ובכן, גוזמי העצים המקצועיים עובדים עם המנופים הללו באופן יום יומי, שכן הם מסייעים להם להגיע בקלות לענפים הגבוהים ולבצע את המשימה בקלות, בעזרת כלים מיוחדים בהם הם מאובזרים.
  • יוצאים לטיפוס – במקרים אחרים, עבודת הגיזום תתבצע בעזרת חבלים ועזרים אחרים. מכיוון שלא נעשה שימוש במנוף, המשמעות היא ששיטה זו יעילה יותר במרבית המקרים; כולל מקומות צרים, וסיטואציות בהן למנוף פשוט אין גישה. בשתי השיטות הללו, עוברים המפעילים והגוזמים עצמם הכשרה מוקפדת שמכינה אותם בצורה מקצועית לעבודה בשטח, תוך שהם מוכנים להתמודד מול כל סיטואציה בזהירות המרבית.

 

 

מכיוון שידוע כי פעמים רבות הכריתה נעשית כדי למנוע סכנה לאנשים ולסביבה באופן כללי, עבודות הגיזום, הכריתה או העתקה של עץ יהיו חייבות להתבצע על הצד הטוב ביותר ובצורה לא פחות ממקצועית.
להזמנת גיזום וכריתת עצים בחולון – השאירו פרטיכם באתר ובעל מקצוע מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5/5 - (6 votes)