גיזום עצים בגבעתיים

תוכן עניינים

גיזום עצים בגבעתיים

גיזום עצים בגבעתיים – להפוך את הגינה שלכם למושלמת

גיזום עצים בגבעתיים

מתגוררים בגבעתיים והסביבה? בוודאי לא ידעתם על כך שביצוע גיזום עצים בגבעתיים יעניק לגינה שלכם את המראה האידאלי ויעזור לה לגדול בצורה מושלמת. כדי לוודא שאלו באמת התוצאות שיתקבלו בסופו של דבר, תהליך הגיזום יהיה חייב להתבצע בדיוק רב ועם הכלים הנכונים כאשר עבודה לא מקצועית עלולה גם לגרום לנזק ופגיעה בגינה.

גיזום עצים בגבעתיים יסייע לעצים שלכם להחלים

אחד היתרונות של עבודת הגיזום הוא היכולת שלה למנוע ולהרחיק מחלות מהעצים.
אם העץ שלכם לא גדל על פי הצפי ונראה חולה, זה הזמן לקרוא לגוזמים המקצועיים שיחזירו אותו למוטב ויעזרו לו לצמוח טוב יותר. הסיבה בגינה גיזום מסייע לעצים לצמוח טוב יותר ולהרחיק מחלות מהם, קשורה לענפים, הגזע, השורשים והעלים שלו. כשאלו הופכים יבשים וחלשים, הדבר מושך אל העץ מזיקים שונים שמזהים את אותה חולשה. אותם מזיקים נושאים עמם מחלות וחיידקים שעלולים אפילו לפגוע יותר במצבו של העץ.

עבודת גיזום עצים מטרתה להסיר את אותם גורמים יבשים וחלשים ולאפשר לעץ להזרים אנרגיה לאיברים החזקים והצעירים שלו, ולאפשר להם לצמוח ולגדול בצורה בריאה ונכונה יותר שתגן עליו מפני אותם מזיקים. בנוסף, מיקוד האנרגיה שלהם בחלקים הבריאים והטובים יאפשר להם להצמיח פירות ופרחים באיכות גבוהה יותר. קל לראות מתי פרי הוא בשל ועסיסי ומתי מדובר בפרי שלא מצליח להתפתח כראוי.

כריתת עצים בגבעתיים למניעת סכנות

כשמדובר בביצוע כריתת עצים בגבעתיים יש לוודא קודם כל שקיבלתם אישור לעשות זאת, שכן בישראל כל עץ בוגר הוא עץ מוגן. כריתת עץ ללא אישור נחשבת לעבירה של ממש, והענישה עליה כבדה. חשוב לדעת שבמקרים בהם מזג האוויר יכול לפגוע בגינה שלכם ואף להוביל למצב שהעצים הנמצאים בה מהווים סיכון לסביבה, או במקרים אחרים בהם העץ צומח פרא ואולי נוטה יותר מידי הצידה, תקבלו את האישור לבצע כריתה וזאת בתנאי שהעץ יישתל מחדש במקום אחר.

בדרך זו החוק בישראל מגן על העצים הבוגרים ומבטיח שמספר העצים בארץ לא יירד, אלא לכל הפחות יישאר מאוזן. העצים הם חלק בלתי נפרד מהמערכת האקולוגית ויש לשמור עליהם מכל משמר. איש מקצוע אמין ובעל ניסיון יידע בדיוק כיצד לגשת לכל סוגי העצים בדרך הטובה ביותר, להבין מהי האסטרטגיה הנכונה לביצוע הכריתה כך שאף רכוש ואף עובר אורח לא ייפגע חלילה.

למזלכם, הגעתם למקום הנכון בו תוכלו ליצור קשר עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה!
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו 050-9995335 או להשאיר את פרטיכם באתר, ותוך זמן קצר אחד מאתנו ייצור עמכם קשר לקבלת התמונה המלאה.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: גיזום עצים גבוהים.

5/5 - (5 votes)