גיזום עצים באור יהודה

תוכן עניינים

גיזום עצים באור יהודה

גיזום וכריתת עצים באור יהודה

גיזום עצים באור יהודה

עבודת הגיזום והכריתה של העצים היא עבודה אותה מומלץ לבצע רק עם בעל מקצוע מנוסה. בעיקר כשמדובר בגינה הפרטית שלכם במידה ועברתם לבית חדש לא מזמן, אין ספק שאתם מעוניינים לעצב אותה כך שתיראה כאילו קפצה מתוך קטלוג. העניין הוא שלפחות מבחינת הצמחייה ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בעצים גדולים, אין לבצע אף פעולה בעצמכם. את הגיזום והכריתה יעשה בשבילכם איש מקצוע אותו תזמינו במיוחד, שיגיע עד אליכם ויחד אתכם יבין מה המטרה שלכם מהעץ הקיים או יעזור לכם לבחור את העץ המתאים ביותר לגינה בהתאם לאותן מטרות – האם אתם מעוניינים בצל, האם עץ פרי, האם עץ נוי מעוצב?

מדוע לבצע גיזום עצים באור יהודה עם בעל מקצוע?

גיזום עצים באור יהודה עם מקצוען ישאיר אתכם עם גינה יפה, בריאה ועצים שיגדלו בצורה האידאלית;

  • ציוד – לאיש מקצוע בתחום יש גם ציוד מקצועי מתאים, כזה שיוכל להתמודד עם כל סוגי העצים השונים לא משנה לאיזה גובה הם מתנשאים ומה עובי הגזע שלהם. הוא יוכל להתאים את הציוד הנכון לכל מקרה לגופו וכך להעניק גם לעץ את הטיפול הנכון והמתאים לו ביותר.
  • ידע – התעסקות עם עצים דורשת היכרות מעמיקה עם סוגים רבים של צמחייה. ממש כפי שלכל אדם יש דרישות וצרכים שונים, כך גם לעצים. שיטה לא נכונה עלולה לפגוע בעץ ובאיכות הצמיחה שלו, לכן כדאי לבחור באיש מקצוע שצבר וותק, ניסיון והיכרות עם כמה שיותר סוגי עצים.

מתי יש לבקש אישור לבצע כריתת עצים באור יהודה

אם מדובר בכריתה ולווא דווקא גיזום בלבד, העניינים מעט מסתבכים. בישראל קיים חוק על פיו כל עץ בוגר הוא עץ מוגן, וכריתה ללא אישור רשמי נחשבת לעבירה שתגרור קנסות ועונשים כבדים. התייעצות מקצועית לפני ביצוע כריתת עצים באור יהודה תהיה הצעד הנכון להתחיל בו, לפחות כדי להבין האם אתם באמת זקוקים לאישור הזה לא. איש המקצוע יוכל לבחון את העץ ולהבין האם באמת מדובר בעץ שנחשב בוגר על פי חוק (כלומר עץ שגזעו בגובה 1.3 מטר מעל 20 ס"מ), או שעדיין לא הגיע לבגרות, מה שיאפשר לכם לבצע את הכריתה ללא אישור. 

פנו אלינו!

לביצוע גיזום וכריתת עצים באור יהודה או בכל מקום אחר בארץ, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם באתר! אצלנו בגיזום 4 יו צוות מקצועי ובעל ניסיון בכל הקשור לעצים והטיפול בהם, וכן ביצוע עבודות גיזום וכריתה בכל רחבי הארץ. אז למה אתם מחכים? בואו לפטפט איתנו ולאפשר לנו לעזור לכם לשמור טוב יותר על הסביבה!

5/5 - (4 votes)