גיזום עץ גבוה

תוכן עניינים

גיזום עץ גבוה

כידוע, גידול עץ היא פעולה מחייבת וחשוב מאד להקפיד על גיזום עץ גבוה, ותחזוקה של העץ. אנחנו לא יכולים לנטוע עץ ולתת לעצמנו לשכוח ממנו. אם לא נזכור את הטיפוח של העץ ואת כל מה שכרוך בתחזוקה והשמירה על העץ, מהר מאוד נגלה שהעץ שהשקענו בו הופך להיות מסורבל מידי, צומח בצורה לא מאוזנת, שולח ענפים לא מסודרים וגם הפירות שלו, איך לומר? לא מה שציפינו.

אז מה באמת חשוב לעשות כדי לשמר את חיי העץ ולהגדיל את התפוקה ואת האיכות שלו?
יש הרבה מה לעשות לשם כך, אך בהחלט אפשר לומר כי אחת הפעולות הנחוצות והחשובות ביותר זה גיזום ענפי העץ.

אם אנחנו מדברים על גיזום עץ גבוה, ברור שמדובר בפעולה מאתגרת ומורכבת הרבה יותר מאשר גיזום של עץ נמוך או של שיח. עם זאת, לא נוכל להתעלם מהעובדה כי גיזום עץ גבוה היא פעולה הכרחית בדיוק בכל סוג אחר של עץ ועל כן חשוב להצטייד בכל מה שנדרש לשם כך ופשוט לבצע את המלאכה.

כל הטיפים עבור גיזום עץ גבוה

גיזום עצים גבוהים חייבים להיעשות באמצעות כלים המאפשרים את ההגעה לגובה.
זה אומר מנוף מיוחד המאפשר את הגישה אל חלקי העץ הגבוהים או לחילופין, סולם מאובטח ובטיחותי שיאפשר את הגישה הבטוחה אל החלקים אותם יש לגזום. יש מצבים אשר בהם תהיה העדפה לעשות שימוש בציוד של סנפלינג כאשר זוהי גם כן אופציה יעילה במיוחד המסייעת לגוזמים להגיע אל כל נקודה.

יכול לעניין אותך גם:
גיזום עצי דקל | גיזום עצי פרי

באיזה כלי כדאי לבחור לפעולת הגיזום?

ההחלטה באיזה אמצעי לבחור הינה משמעותית מאוד לגבי הביצוע כאשר יש הבדל גדול בין מנוף לבין סולם בנוגע לביצוע.
כאשר עושים גיזום עצים גבוהים באמצעות מנוף, לא תמיד אפשר יהיה לשמור על הדיוק ועל העדינות בביצוע העבודה. יש מצבים אשר בהם הגיזום לא יהיה יעיל ואולי אפילו יפגע בעץ.

עם זאת, כאשר אתם מקפידים על פנייה אל איש מקצוע שיש לו את המומחיות ואת הניסיון יחד עם כל הידע והכלים המקצועיים, אפשר יהיה בהחלט להאמין כי גם עם מנוף, הוא ישלוט היטב על כל המשימה שעומדת לפניו והגיזום ייעשה בצורה הראויה והמושלמת.

כמה עולה גיזום עץ גבוה?

גיזום עץ גבוה עולה כמובן יותר מגיזום של עץ רגיל נמוך בגלל הצורך בשימוש בכלים שיעלו את הגוזמים לגובה. העבודה מחייבת אותנו לרוב בפנייה אל חברה נותנת שירות של גיזום עצים מקצועי  ולו בגלל הגובה המחייב שימוש בכלים שלא נמצאים לרוב בשימוש ביתי. ככל שהעץ יהיה גבוה יותר, הרי שהעבודה תהיה יקרה יותר ויהיה עליכם לשלם עליה יותר.
לא רק הגובה ישפיע על המחיר והעלות של העבודה. יש פרמטרים נוספים כמו סוג העץ, המיקום שלו, היקף העבודה וכן הלאה.

אנו מתמחים בגיזום עץ גבוה
מחפשים שירות של גיזום עץ גבוה? אנחנו כאן לשירותכם עם כל הידע המקצועי וכל הכלים הנדרשים.

5/5 - (5 votes)